Exclusive Collection Mohito: kolekcja + ceny

Redakcja, MK
06.09.2013
A A A
Exclusive Collection Mohito: kolekcja   ceny

Exclusive Collection Mohito: kolekcja ceny (Mohito)

Marta Żmuda Trzebiatowska zaprojektowała specjalną kolekcję dla Mohito. Zobaczcie kampanię oraz ubrania z cenami.

Marta Żmuda Trzebiatowska z modą do tej pory kojarzyła się o tyle, że trafia często do rankingów najlepiej ubranych Polek. Mohito zaprosiło ją więc do współpracy przy powstawaniu nowej kolekcji Exclusive, której pierwszą odsłoną, jak pamiętamy była zeszłoroczna współpraca z Mają Sablewską.

Współpraca toczyła się na wielu etapa w ciągu ostatniego roku. Marta brała aktywny udział w projektowaniu kolekcji i wielokrotnie odwiedzała siedzibę marki w Krakowie.

Dzięki temu powstała kolekcja, która jak mówi sama aktorka 'odsłania jedno skrzydło jej szafy i jej duszy', bo dość dużo mówi nam o tym jak jest sama Marta.

 

Exclusive Collection Mohito: kolekcja   cenyMarta Żmuda Trzebiatowska odsłania się w kolekcji dla Mohito...

 

Aktorka rozpina swoje fascynacje modowe pomiędzy ubraniami kobiecymi jak delikatny sweterek czy zwiewna różowa spódnica a ostrzejszymi, z większym pazurem i o rockowym charakterze. Dużo tu ćwieków i eko skóry, widocznych zamków błyskawicznych i zdobiących, metalowych elementów. Do tego przedziału będą należały płaszcz skórzany z rękawami nabijanymi ćwiekami, skórzane spódnice (z asymetrycznymi skosami czy prosta srebrna mini) czy botki w stylu Isabel Marant.

Kolorystyka to głównie czerń, z dodatkiem bladego różu czy bieli. Bardzo podobała nam się klasyczna, biała smokingowa marynarka - idealna na wieczorne bankiety.

Ceny oscylują w granicy 200-300 zł, tylko jedna rzecz sięga kilkuset złotych. Kolekcja pojawi się w sklepach 10 września.

ZOBACZ CAŁĄ KOLEKCJĘ W GALERII

 

PYTANIE Kolekcje znanych osób dla znanych marek:

 To czysty chwyt marketingowy.
 Super pomysł, zachęca mnie to do zakupów.
 O ile gwiazda jest faktycznie ikoną mody, to jestem za.

ZOBACZ WIDEO

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Polecamy