Sutasz LiAnny, czyli świąteczno-karnawałowa biżuteria w stylu glamour

Święta i sylwestrowe szaleństwo to wyjątkowy czas, w którym elegancja i tradycja odzyskują na znaczeniu. Biżuteria projektu LiAnny to połączenie obu tych elementów. Jej precjoza, wykonane pracochłonną techniką haftu sutaszowego, polecamy paniom poszukującym stylowego i efektownego wykończenia świątecznej, sylwestrowej lub karnawałowej kreacji. Biżuteria Anny Lipowskiej to świetny wybór, dostępny w butiku trendsetterka.com.

Słowo soutache pochodzi z Francji, chociaż ma także węgierskie korzenie, o czym wiedzą tylko nieliczni. Ta pracochłonna i misterna technika haftu wykorzystywana jest głównie do tworzenia pięknych ludowych strojów w Rosji, Zachodniej Afryki, Maroku i Meksyku. W Polsce stała się hitem tej zimy. Panie poszukujące wytwornej biżuterii, od której nie można oderwać wzroku, z całą pewnością pokochają sutasz autorstwa Anny Lipowskiej, czyli LiAnny. Projektantka ukończyła jubilerstwo oraz architekturę i dzięki temu ciekawemu połączeniu tworzone przez nią ozdoby przyjmują różnorodne i niepowtarzalne formy.

Biżuteria LiAnny to kobiecość, styl i szyk. Jest wprost stworzona dla kobiet ceniących eleganckie i bogato zdobione dodatki pasujące zarówno do małej czarnej, jak i do sukni wieczorowej. Tworzone tradycyjną techniką sutaszu kolczyki, bransoletki, ozdoby na buty wzbogacane są kryształami i perłami Swarovskiego oraz koralikami Toho. Projektantka, zestawiając ze sobą kontrastowe i soczyste kolory sznurków, sprawia, że jej prace mienią się całą feerią barw. W swoich projektach łączy tradycję z nietypowymi i nowoczesnymi elementami, dbając jednocześnie o najwyższą jakość użytych materiałów. Rękodzieło jej autorstwa nabiera nowego, wytwornego wyrazu.

 

Biżuteria LiAnny dostępna jest w butiku internetowym trendsetterka.com.

Więcej o: