Wideo

 • Ubiór i narkotyki, czyli moda psychodeliczna

  Ubiór i narkotyki, czyli moda psychodeliczna

  Moda psychodeliczna powstała w latach 60. w nawiązaniu do ruchu hippisowskiego. Jego przedstawiciele mieli liberalne podejście do narkotyków, których działanie stało się inspiracją dla projektantów!

  Wideo
 • Dlaczego fioletowe ubranie jest najlepsze na...

  Dlaczego fioletowe ubranie jest najlepsze na...

  Fiolet to najmodniejszy kolor 2018 roku. Eksperci twierdzą również, że fioletowe ubranie to najlepszy wybór na rozmowę o pracę. Dlaczego? Wyjaśniamy w najnowszym Klipsie!

  Wideo
 • Dlaczego wrześniowy "Vogue" jest najważniejszy?

  Dlaczego wrześniowy

  "Vogue" to jeden z najbardziej prestiżowych magazynów o modzie na świecie. Co roku jego wrześniowe wydanie osiąga rozmiary kilkuset stron. Dlaczego wrzesień jest dla "Vogue'a" aż tak ważny? Oto krótka historia magazynu i...

  Wideo
 • Barbara Hulanicki - polska projektantka, która...

  Barbara Hulanicki - polska projektantka, która...

  Barbara Hulanicki to polska projektantka, która odniosła największy sukces za granicą. W latach 60. jej londyński butik był punktem odniesienia dla ówczesnych trendsetterek i gwiazd takiego kalibru jak Brigitte Bardot czy Twiggy.

  Wideo
 • Giorgio Armani - jak poznał go cały świat?

  Giorgio Armani - jak poznał go cały świat?

  Giorgio Armani to jeden z najbardziej znanych projektantów naszych czasów. Wszystko zaczęło się od strojów do pewnego bardzo znanego filmu... Więcej szczegółów z kariery Armaniego w najnowszym Klipsie!

  Wideo
 • Gucci - sukces i upadek z morderstwem w tle

  Gucci - sukces i upadek z morderstwem w tle

  Markę Gucci znają wszyscy, ale nie wszyscy wiedzą, że kryje się za nią prawdziwa telenowela z kryminalnym wątkiem. Jak doszło do morderstwa w rodzinie, która posiadała wszystko? Obejrzyjcie najnowszy Klips!

  Wideo
 • Spodnie biodrówki - szokujący projekt Alexandra...

  Spodnie biodrówki - szokujący projekt Alexandra...

  Spodnie biodrówki były najmodniejszym fasonem lat 90. Nosiły je wszystkie nastolatki i gwiazdy pop, ale to nie one zainspirowały projektanta do opracowania tego odważnego fasonu. Kto i w jakich okolicznościach wymyślił biodrówki...

  Wideo
 • "Mała czarna" i pierwszy model Forda T - co mają...

  To najsłynniejsza czarna sukienka w historii mody, której popularność nie maleje od niemal 100 lat. Na czym polega jej fenomen i jak zaczęła się kariera słynnej "małej czarnej"?

  Wideo
 • Co łączy markę Pierre Cardin z lądowaniem na...

  Co łączy markę Pierre Cardin z lądowaniem na...

  W 1969 roku Neil Armstrong jako pierwszy człowiek stanął na Księżycu. Jaki związek ma to wydarzenie z modą lat 60. i francuską marką Pierre Cardin?

  Wideo
 • Hipsterzy to nie wymysł XXI wieku. Czy znasz ich...

  Hipsterzy to nie wymysł XXI wieku. Czy znasz ich...

  Hipsterzy najczęściej kojarzeni są ze współczesną subkulturą młodych przeciwników mainstreamu. W rzeczywistości istnieli już dużo wcześniej. Kim byli pierwsi hipsterzy i jak wyglądali? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym filmiku!

  Wideo
 • 3 sposoby na wiązanie sznurówek

  3 sposoby na wiązanie sznurówek

  Sprawdźcie z jakim wiązaniem wasze buty wyglądają najlepiej. Nie marudź, że to nie wygodne tylko się przekonaj.

  Wideo
 • Eleganckie papierowe pudełko

  Eleganckie papierowe pudełko

  Do wykonania tego eleganckiego pudełka potrzebujesz płyty CD, talerza albo zwyczajnie cyrkla. Pudełko jest bardzo jest efektowne i najlepiej wykorzystać je do pakowania małych prezentów.

  Wideo